KONTAKT

O nas

FIRMA

O nas

Firma Lege-Dent s.c została założona w lutym 2002 r. i od początku swej działalności stara się sprostać wymaganiom swoich odbiorców. To z myślą o Was, Drodzy Klienci, zespół firmy nie tylko nieustannie dba o poszerzanie asortymentu, wprowadzanie nowości dostępnych na rynku, a także organizowanie szkoleń produktowych i tematycznych, ale również ciągle uzupełnia swoją wiedzę o aktualne i innowacyjne rozwiązania dostępne u krajowych i zagranicznych producentów. Długoletnia i udana współpraca ze światowymi markami wielokrotnie owocowała organizacją  wyjazdów szkoleniowych dla obecnych i przyszłych kontrahentów.


Obecnie Lege-Dent s.c. zaopatruje techników dentystycznych i w mniejszym zakresie gabinety stomatologiczne w sprzęt i materiały protetyczne. Realizujemy zamówienia wraz z dowozem na terenie Warszawy i okolic, a także współpracujemy z pracowniami w całej Polsce. Obsługujemy rynek zarówno detaliczny, jak i hurtowy.

Jesteśmy przedstawicielami znanych i cenionych w branży firm, takich jak:

Siladent, Zhermack, Dreve, Polirapid, Schuler-Dental, Toros Dental, WP-Dental, Edenta, Berg, Yeti, Song-Young, Morsa.

W ofercie posiadamy także produkty innych firm, np.: Ivoclar, Heraeus-Kulzer, Vertex, Major, Wiedent, Spofa, Bego, Rhein83, Bredent, Chema, Dentaurum, Ceka, Shofu, Kerr i wielu innych.

Kontakt

Lege-Dent s.c.

ul. Bluszczańska 76 lok. usł. 9
00-712 Warszawa

E-mail: legedent@legedent.pl

Tel.: 22 891 25 50
22 891 25 55
504 178 129

Godziny otwarcia sklepu: pn-pt: 9.00 - 17.00
sb: 9.00 - 13.00